Polecamy

Xiu Xiu i Better Person na jednej scenie w Hydrozagadce!

napisane przez Marcin Gołoś, 15 kwietnia 2017
Fot. Materiały prasowe

Xiu Xiu to zdecydowanie jeden z tych zespołów, które lubią zaskakiwać swoich słuchaczy. Ciągłe poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i eksperymentalne miksowanie gatunków zaowocowało kolejnym albumem w bogatym dorobku muzyków. Zespół powraca z trasą koncertową promującą ich najnowszy krążek zatytułowany „FORGET”, którego premierę poprzedziła równie znakomita płyta, okrzyknięta przez wielu krytyków jednym z najlepszych albumów ubiegłego roku – „Xiu Xiu Plays the Music of Twin Peaks”.

Jak brzmi art pop, który w surrealistyczny sposób stara się łączyć mroczne, industrialne wpływy elektroniki z ciepłym brzmieniem syntezatorów? O tym wszystkim będziecie mogli się przekonać już za tydzień, 22. kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce.

Tego samego wieczoru obok zespołu Jamiego Stewarta zagra również Adam Byczkowski występujący jako Better Person. Wychowany w Berlinie indywidualista oczaruje Was z kolei wrażliwymi tekstami podczas prezentowania swojego materiału z ostatniej, zeszłorocznej EP-ki – „It’s Only You”.

Zapraszamy!

Hydrozagadka | 22.04.2017 | Bilety: 50/55 zł | Start: 20:00

komentarze

comments

Polecamy