Polecamy

TOPS w warszawskiej Cafe Kulturalna

napisane przez Maja Bielawska, 28 maja 2017
Materiały Prasowe

Tops to indie rockowy zespół pochodzący z kanadyjskiego Montrealu składający się z Jane Penny, Davida Carrierego i Riley’a Flecka. Grupa została założona w 2011 roku i wywodzi się z synthpopowego zespołu Silly Kissers. W lutym 2012 roku ukazała się ich debiutancka płyta „Tender Opposites”, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez recenzentów, jak i fanów. Dała im przepustkę do świata muzyki, a utwór „Rings Of Saturn” stał się jednym z elementów rozpoznawczych zespołu.

Tajemnica, delikatność, lekkość, a zarazem surowość – tak można opisać w skrócie muzykę TOPS. Wymarzone melodie, połączone z kobiecym głosem i pełny wymiar popowo – indie rockowej uczty. Ich drugi krążek „Picture You Staring” pod względem brzmieniowym został przez wielu porównany do Fleetwood Mac.

Już 11 czerwca TOPS odwiedzą Polskę. Będzie to pierwsza wizyta kanadyjskiej formacji w naszym kraju, która zbiegnie się również z premierą ich najnowszego albumu. Pobyt w Kalifornii i namiętna praca w studio przyniosła efekty pod postacią trzeciego krążka o nazwie „Sugar at the Gate”. Jest to ich jak dotychczas najambitniejsze przedsięwzięcie, długo wyczekiwane przez grono fanów. Koncert ma być czśścią celebracji czerwcowych urodzin agencji Distorted Animals booking. Na trasie i na koncercie w Warszawie będzie towarzyszyć zespołowi Adam Byczkowski, czyli Better Person.

Kiedy i gdzie?
11 czerwca – Cafe Kulturalna w Warszawie.
Bilety:
Bilety w cenie 35 zł na to wydarzenie można nabyć TUTAJ lub TUTAJ

komentarze

comments

Polecamy