Polecamy

Istny muzyczny koktajl – sprawdź co czeka Cię na PURE Festival!

napisane przez Daria Solich, 1 grudnia 2017
Foto: Materiały prasowe

Już 9 grudnia odbędzie się pierwsza edycja PURE Festival – eventu, który na stałe wejdzie do kalendarza dużych polskich imprez muzycznych. PURE Festival można określić jako moc czystego brzmienia, świeżej energii i nowoczesnej muzyki, która opęta Wasze wszystkie zmysły i przeniesie w świat bez granic i barier. Świat, w którym najważniejsza jest moc płynąca z dźwięku oraz jedność jaką się staniecie.

Istny koktajl muzyczny zaserwują Wam jedne z najważniejszych postaci światowej i polskiej muzyki klubowej ostatnich dekad. W trakcie 12 godzinnej imprezy wyruszycie w magiczną podróż po najbardziej tanecznych odmianach elektroniki.

Nie bez znaczenia pozostaję również miejsce, w którym odbędzie się PURE Festival! Do Waszej dyspozycji zostanie oddane 3500 m.kw klimatyzowanej hali ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami, megawaty nagłośnienia oraz fantastyczna oprawa stworzona przez Craftman Polska.

Specjalnie dla Was wystąpią:

Faithless (DJ set) – artystka stojąca za najważniejszymi nagraniami muzyki elektronicznej ostatnich 20 lat. Tiefshwarz, duet braci, których brzmienie nie opiera się żadnym trendom i niezmiennie zaskakuje wszystkich fanów elektroniki. Format:B – reformatorzy brzmienia parkietowej elektronik, z roku na rok nadający nowy ton muzyce tanecznej. Saytek (live), specjalizujący się w długich i głębokich live-actach. Dosem, to parkietowy obieżyświat, twórca wielu współczesnych klasyków muzyki techno i house.

Polskę zaś reprezentować będzie krajowa czołówka producencka: Deas – jego produkcje docierają w najdalsze zakątki świata. Jednocześnie producent, którego label gości takich artystów, jak Martin Eyerer, Pig&Dan oraz Harvey McKay. Leon – zawodowiec, aktywnie uczestniczący od wielu lat w rozwoju polskiego clubbingu. Z całą odpowiedzialnością legenda polskiej muzyki elektronicznej. Truant osobowość,  która udowadnia, że nie można stać w miejscu podczas jego kilkunastogodzinnych setów. Ćmy – duet składający się z Wojtka Urbańskiego, połówki zespołu Rysy, oraz Piotra Kalickiego promotora jednych z najgrubszych imprez techno w naszym kraju.

Nie możecie przegapić tego wieczoru! Bilety w cenie 135zł (do 30.11 lub wyczerpania zapasów) dostępne na Eventim, Biletomat, Going., Wlotki.

komentarze

comments

Polecamy