Polecamy

KARI miewa się dobrze – płyta „I Am Fine” już w eterze!

napisane przez Beata Prętnicka, 7 czerwca 2017
Okładka albumu "I Am Fine"

KARI to jedna z nielicznych artystek na naszej rodzimej scenie muzycznej, która ze swoim repertuarem jest w stanie wyjść poza teren Polski. Krytycy muzyczni nie bez powodu zachwycają się tą młodą piosenkarką, songwriterką i producentką – jej poprzednie wydawnictwa „Daddy Says I’m Special” i „Wounds And Bruises” skutecznie rozbudziły ich apetyty, wieszcząc KARI objawieniem i nadzieją polskiej alternatywy.

Artystka powraca do nas z nową płytą, która jest jej kolejnym naturalnym wcieleniem. KARI wciąż poszukuje nowych brzmień, generując tym samym nową definicję muzyki pop. Album został nagrany w Custom34, jednym z najlepszych studiów nagraniowych w Europie, dzięki czemu muzyczne propozycje na „I Am Fine” pod względem produkcyjnym odznaczają się dynamizmem i bije z nich wyjątkowa energia, co sprawia, że ciężko odróżnić je od piosenek nagrywanych na Zachodzie.

Pobyt w Wielkiej Brytanii bardzo mocno zainspirował KARI do stworzenia tej płyty, nad którą pracowała przez ostatnie dwa lata. Do współpracy nad „I Am Fine” artystka zaprosiła swojego gitarzystę Ryana Carinsa, a także brytyjskich producentów muzyki elektronicznej Thomasa Truman’a oraz Mountain Range.

„I Am Fine” ukaże się już 9 czerwca dzięki wytwórni NEXTPOP. Płytę promuje wydany kilka dni temu singiel „Talk To Me”. Gorąco zachęcamy do nabycia tego wydawnictwa.

Tracklista „I Am Fine” LP:

 1. „Runaway”
 2. „Talk To Me”
 3. „Jungle Boy”
 4. „Sirens”
 5. „Birds Of Paradise”
 6. „Tammy”
 7. „War”
 8. „Glow”
 9. „Volcano”
 10. „Reason”
 11. „Unanswered”

komentarze

comments

Polecamy