Polecamy

DJ-ska uczta, czyli BURN Mix-Off na Smolnej

napisane przez Łukasz Jankowski, 4 kwietnia 2017

BURN Residency to największy i jeden z najlepiej ocenianych konkursów dla DJ-ów oraz producentów muzyki elektronicznej, w którym do wygrania są wartościowe, a przede wszystkim przydatne dla każdego muzyka nagrody. Dwumiesięczna rezydentura na Ibizie oraz sto tysięcy euro, które zainwestowane zostaną w rozwój kariery, to bardzo łakomy kąsek.

Konkurs ten posiada kilka etapów, a pierwszym z nim jest tworzenie setów, publikowanie ich na Mixcloudzie oraz promowanie ich w mediach społecznościowych. Następnie międzynarodowe jury w każdym kraju wybiera najlepszych kandydatów, którzy będą występować w ramach tak zwanych Mix-Offów. Jest to impreza, podczas której wybrani uczestnicy konkursu będą występować na żywo przed publicznością, która razem z jurorami wybierze zwycięzcę – będzie on reprezentantem w finale konkursu na Ibizie.

Ostatni etap polskich eliminacji tego prestiżowego konkursu odbędzie się na Smolnej i warto wybrać się na to wydarzenie, aby dać się porwać w wir świetnej muzyki, która z pewnością zostanie z Wami na dłużej.

Smolna | 28.04.2017 | Bilety: 30 pln | Start: 23.30

komentarze

comments

Polecamy