Muzyka / Wiadomości

Up To Date 2017: Onra live, Piernikowski, PRO8L3M i inni

napisane przez Daria Solich, 3 czerwca 2017

Jeśli dotychczasowe siedem edycji Up To Date Festivalu nie przekonało miłośników elektroniki i hip-hopu, że w Białymstoku powstał jeden z najciekawszych eventów tego typu w okolicy, to może kolejnej, już ósmej odsłonie się uda. My przy okazji zeszłorocznej edycji wyliczyliśmy najważniejsze zalety tego festu, z którymi możecie się zapoznać tutaj.

Rokrocznie organizatorzy festiwalu stawiają sobie wysoką poprzeczkę, dbając o selekcję gości scen Up To Date, a także o wysoką jakość związanych z eventem przedsięwzięć. Doskonałym tego świadectwem są tegoroczne wyróżnienia: III Najlepszy Festiwal Muzyczny w Polsce w plebiscycie Munoludy oraz  nagroda KTR w branży wideo marketingu za film „Bagaż Życia”.

Jeśli coś jest dobre i jakościowe, to wzbudza zainteresowanie nie tylko słuchaczy i fanów wydarzenia, ale także promotorów ciekawych inicjatyw. Stąd po raz kolejny ekipa T-Mobile Electronic Beats pojawia się jako kurator jednej ze scen festiwalu w Białymstoku, prezentując następujących artystów: Onra live (Francja), Piernikowski (Polska), PRO8L3M (Polska).

Dodatkowo w pierwszym rzucie organizatorzy zdradzili także wykonawców innych scen. I tak na scenie Technosoul pojawią się: Ugandan Methods (Regis & Ancient Methods) live, Marco Shuttle, Gesloten Cirkel live, nthng oraz Private Press live. Zaś w ramach Centralnego Salonu Ambientu zaprezentują się: Murcof live i Stefan Wesołowski live.

Ósma edycja Up To Date odbędzie się w dniach 8 i 9 września w Białymstoku. Pewnym jest, że ekipa organizatorów tym ogłoszeniem nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W oczekiwaniu na kolejnych artystów zaopatrzcie się w bilety. Klienci T-Mobile wciąż mogą nabyć je w cenach sprzed podwyżki, natomiast inni, za pośrednictwem platformy Going., mogą je nabyć w następujących cenach: Karnet Centralny Salon Ambientu – 69 PLN, Karnet Stadion – 99 PLN, Karnet FULL – 159 PLN.

komentarze

comments

Polecamy