Muzyka / Nowości / Teledyski

tęskno odkrywa kolejną tajemnicę – zobacz „mięsień”

napisane przez Daria Solich, 7 lutego 2018
Foto: Karolina Konieczna

tęskno to inicjatywa muzyczna wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Raniszewskiej, które razem z fantastycznym kwintetem smyczkowym w składzie Kornelia Grądzka, Paulina Kusa, Mateusz Wasiucionek, Zuzanna Stradowska i Staszek Czyżewski oraz z wiekowym syntezatorem Juno zagrały w ostatnim roku serię koncertów premierowych, w tym na Slot Art Festival oraz Warsaw Music Week szlifując wspólne brzmienie i wizję projektu.

tęskno mówią o sobie, że ich kształt muzyczny zrodził się z brzmienia i dźwięków, za którym im tęskno. Warszawska grupa uchyla rąbka tajemnicy nadchodzącego albumu, dzieląc się kolejną osłoną . Premiera „mięśnia” połączona jest z przedstawieniem obrazu do tegoż utworu. Nostalgiczna linia smyków, współgrająca harmonijnie z wokalem Asi, nadaje piosence niezwykle sensualny i wrażliwym sound. To połączone z współgrającym artystycznie klipem, którego główną bohaterką jest Agnieszka Sterczyńska, łączy się spójnie, dając ogląd na świadomy kurs tego muzycznego projektu.

Zespół co prawda osiągnął próg, ale wciąż możecie stać się częścią ich nowej płyty. Jeszcze przez dwa dni możecie wspierać inicjatywę Tęskno nam za płytą na portalu wspieramkulture.pl!

komentarze

comments

Polecamy