Muzyka / Wiadomości

Sylwester w Krakowie już w najbliższą niedzielę!

napisane przez Outrave, 28 grudnia 2017

Na każdej z czterech scen Sylwestra w Krakowie wystąpią artyści, którzy zapewnią niezapomniane przeżycia i moc wspomnień z koncertów i imprez!

31 stycznia Rynkiem Głównym zawładną kobiety. Naprzeciw Wieży Ratuszowej stanie scena, na której wystąpią: Kasia Moś, Bovska, oraz Natalia Nykiel, której koncert będzie jednym z dwóch specjalnych występów wokalistki poza trasą Total Tour 2017, promujących jej ostatnią płytę. Na zakończenie zagra krakowska didżejka Olivia, doskonale znana miłośnikom ambitnej muzyki klubowej w coraz większej liczbie krajów Europy Zachodniej.

Wojciech Pijanowski zadba w namiocie na Rynku Podgórskim, nie tylko o szczęśliwe przywitanie Nowego Roku, ale i zapewni uśmiech fortuny mieszkańcom Krakowa na cały 2018 rok. Przed występem popularnego prezentera, raper L.U.C wraz z Krystyną Prońko pokażą jak muzyka łączy pokolenia w swoim projekcie specjalnym. Jeszcze wcześniej zagra Boba Jazz Band: jeden z najlepszych polskich zespołów wykonujących swingujący jazz, który z całą pewnością rozgrzeje publiczność w ten sylwestrowy wieczór.

Tanecznie będzie też w nowohuckiej Alei Róż, gdzie o rozruszanie publiczności zadbają Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki, i Michał Wasilewski, znany jako dj Vasil. Stoczą oni „didżejską bitwę na utwory”, prezentując taneczną muzykę rozrywkową różnych pokoleń. Wystąpią tam też Companions. Aktorzy Teatru Ludowego w Krakowie: Weronika Kowalska, Jacek Wojciechowski, Jan Nosal i Karol Polak przemianują nowohucką Aleję Róż w Aleję Hitów.

W TAURON Arena Kraków zagra zasłużony krakowski raper Szpak wraz z Chory Band. Następnie na scenie pojawi się ceniona formacja Rasmentalism. Po nich zgromadzona w TAURON Arenie Kraków publiczność usłyszy duet Łona i Webber. Zabawę sylwestrową rozkręci też z pewnością Ten Typ Mes, który zagra jako ostatni tej nocy.

Tradycyjnie wstęp na wszystkie wydarzenia Sylwestra w Krakowie jest darmowy. Do TAURON Areny Kraków obowiązują jednak bezpłatne wejściówki dystrybuowane w serwisie Evenea.pl.

Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe zapraszają.

Materiały prasowe

komentarze

comments

Polecamy