Muzyka / Nowości

Son Lux powracają! Posłuchaj nowego kawałka z nadchodzącego albumu

napisane przez Maciej Kondraciuk, 11 października 2017
Foto: Alix Spence

Son Lux to jeden z tych zespołów, które ciągle coś robią. Jeżeli nie wydają własnej muzyki (co z resztą robią stosunkowo często), to kolaborują z innymi artystami bądź są w trasie koncertowej, co też z punktu widzenia fanów wygląda idealnie. Fani zatem powinni ucieszyć się informacji o nadchodzącym longpleju Son Lux, bo pomimo tego, że trio regularnie wypuszcza nową muzykę (chociażby „Stranger Forms” i „Remedy” – EP-ki wydane w ubiegłym i bieżącym roku), to ich ostatni album „Bones” ukazał się w połowie 2015 roku.

Nowe wydawnictwo zatytułowane „Brighter Wounds”, ukaże się 9 lutego nakładem wytwórni City Slang. Jak mówi Ryan Lott, wokalista zespołu, inspiracje dla albumu stanowiły między innymi narodziny jego syna, śmierć najlepszego przyjaciela oraz elekcja Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pierwszy singiel, „Dream State”, trafił już do sieci i możecie go sprawdzić poniżej.

To jeszcze nie koniec świetnych informacji, Son Lux ogłosili szereg dat związanych z promocją nowego krążka. Trio zawita także do Polski – 27 lutego zagrają w stołecznym Niebie. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Tracklista „Brighter Wounds”:

1. „Forty Screams”
2. „Dream State”
3. „Labor”
4. „Slowly”
5. „The Fool You Need”
6. „All Directions”
7. „Aquatic”
8. „Surrounded”
9. „Young”
10. „Resurrection”

komentarze

comments

Polecamy