Film / Kultura / Muzyka / Wiadomości

Serial „Ultraviolet” z muzyką Justyny Święs i Wojtka Urbańskiego!

napisane przez Anita Brylak, 27 czerwca 2017
Foto: Materiały prasowe

Nie trzeba nikomu udowadniać, że młodzi ludzie są wszechstronnie uzdolnieni i prezentują swoje talenty na różne sposoby. Magiczna wokalistka młodego pokolenia – Justyna Święs, wraz z wielokrotnie nagradzanym producentem muzycznym Wojtkiem Urbańskim pracują nad utworem, który pojawi się w czołówce serialu „Ultraviolet”. Nową produkcję będzie można obejrzeć jesienią w stacji AXN.

Głos pochodzącej z Zabrza wokalistki idealnie komponuje się z  mroczną muzyką współzałożyciela zespołu RYSY. Całość owiana jest tajemnicą i okraszona grozą, więc świetnie wpisuje się w nastrój serialu. Ten opowiada historię trzydziestoletniej kobiety, która wraca z Londynu do Łodzi i jest świadkiem wypadku, którego prawdy chce dociec z pomocą znalezionych w internecie detektywów.

Święs mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele rozmaitych współpracy. Z Wojtkiem Urbańskim skomponowała muzykę do spektaklu „Mapa i Terytorium” w Teatrze Wybrzeże. Współpracowała też z Wojtkiem Mazolewskim i braćmi Waglewskimi. Pozostaje nam wyczekiwać owoców intrygującej współpracy twórców.

komentarze

comments

Polecamy