Muzyka / Nowości / Teledyski

Rosalie z piosenką „A pamiętasz?” zapowiada album „Flashback”

napisane przez Paulina Zając, 24 listopada 2017
Foto: Paweł Zanio

Rosalie. to artystka, która balansuje na granicy hip-hopu, elektroniki i rytmów r&b z lat 90. Mimo że nie posiada na swoim koncie żadnego longplaya, utwory z poprzedniej EP-ki „Enuff” umożliwiły jej odbycie trasy koncertowej. Nie były to tylko małe, kameralne kluby, ale i znane festiwale muzyczne, takie jak Open’er Festival, Orange Warsaw czy Up To Date. Jej debiutancki album pojawi się w sprzedaży już w styczniu 2018.

Singiel „A pamiętasz?” jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego krążka, który ukaże się nakładem wytwórni Alkopoligamia. Numer to produkcja Suwala, którego można skojarzyć ostatniej kompilacji Flirtini. Klipem do utworu zajęła się Poznańska Wytwórnia Filmowa z reżyserem Wacławem Mączyńskim na czele.

Płyta będzie kontynuacją wcześniejszej twórczości Rosalie zamkniętej na debiutanckiej EP-ce wzbogaconą o dwuletnie doświadczenie koncertowe. Te dwa lata zaowocowały we współprace z nowymi producentami, które pomogły artystce rozwinąć skrzydła i wzbogacić swoje brzmienie o nowe warstwy. Album ujrzy światło dzienne 19 stycznia.

komentarze

comments

Polecamy