Muzyka / Wiadomości

PURE Festival ogłasza kolejną zagraniczną gwiazdę – Saytek dołącza do line-upu

napisane przez Daria Solich, 11 października 2017
Foto: Materiały prasowe

Z takich miejsc jak Space na Ibizie, Tresor w Berlinie czy Fabric w Londynie prosto do warszawskiej hali EXPO XXI. Saytek to postać, której wyjadaczom kultury klubowej nie trzeba bliżej przedstawiać. Właściciel Cubism Records na swoim koncie ma wydawnictwa w takich oficynach jak Liebe*Detail, Soma, Bedrock, Fabric, KMS.

Ilość i jakość sprzętu z jaką występuje, gwarantuje jeden z najciekawszych występów tej edycji, co możecie sprawdzić w filmiku poniżej lub na własnej skórze już 9 grudnia. Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, może Carl Cox przekona Was swoim podsumowaniem na temat jego live actów: „Jeden z najświeższych i najbardziej ekscytujących live act’ów z UK, cała muzyka napisana i wyprodukowana live przez jednego artystę. Niesamowite!”.

W ramach PURE Festivalu 9 grudnia w hali EXPO XXI wystąpią: Faithless (dj set), Format: B, Tiefschwarz, Saytek live, Deas. Bilety dostępne na Eventim, Biletomat, Going., Wlotki w cenie 135 pln – do 30.11.2017 lub wyczerpania puli. U nas można zdobyć wejściówki na to wydarzenie. Więcej szczegółów tutaj.

komentarze

comments

Polecamy