Muzyka / Wiadomości

Pure Festival odsłania pierwszego polskiego wykonawcę

napisane przez Daria Solich, 9 października 2017
Foto: Materiały prasowe

Kolejny artysta PURE Festival od pięciu lat związany jest z krakowskim klubem Prozak 2.0, a także pojawia się jako stały gość warszawskiego klubu Smolna. Na swoim koncie ma występy festiwalowe – Audioriver Festival, Electrocity czy Mayday, ale i klubowe – u zagranicznych sąsiadów we Włoszech, w Czechach, Gruzji, Wielkiej Brytanii, Niemczech.

DEAS, bo o nim mowa, jest pierwszym polskim przedstawicielem ujawnionym w ramach nowej warszawskiej inicjatywy – PURE Festivalu. Od jego występu możemy oczekiwać mocno tanecznych brzmień, których przedsmak funduje na wydanej w zeszłym roku nakładem brytyjskiego Bush Records „Community” LP. Jego fascynacje początkowo trip hopem, a później kulturą klubową przerodziły się w brzmienie, które docenili krytycy, wręczając mu Munoludy 2016, ale i cenieni producenci Paul Ritch, Pierre Deutschmann, Drumcomplex czy Len Faki.

Podczas imprezy 9 grudnia w hali EXPO XXI usłyszymy dziewięciu wykonawców – pięciu zagranicznych oraz czterech polskich. Spośród dotychczas ogłoszonych artystów znajdują się Faithless, Format: B, Tiefschwarz i DEAS. Bilety na to wydarzenie można nabyć za pośrednictwem Eventim, Biletomat, Going., Wlotki. Śledźcie nasz fanpage – niebawem rozlosujemy kilka wejściówek na to wydarzenie.

komentarze

comments

Polecamy