Muzyka / Wiadomości

„Pętle Zremiksowane”, czyli utwory SONARa w 13 nowych wersjach

napisane przez Daria Solich, 10 października 2017
Karolina Zajączkowska

W połowie października zeszłego roku światło dzienne ujrzał jeden z najciekawszych albumów 2016 roku – „Pętle” zespołu SONAR. Grupę tworzą Łukasz Stachurko – znany chociażby z RYS, czy solowej działalności DJskiej – odpowiedzialny za sample i syntezatory, pianista Artur Bogusławski, perkusista Rafał Dutkiewicz oraz wokalistka Lena Osińska. Za nieszablonowe teksty odpowiedzialny jest Mateusz Holak. Nad wyjątkowym nastrojem tego wydawnictwa zachwycaliśmy się na łamach naszego portalu chociażby w recenzji „Pętli”.

Dokładnie rok po premierze tego krążka grupa wraca z reinterpretacją swojego debiutu. Na „Pętlach Zremiksowanych” znajdziemy trzynaście kawałków w całkowicie nowych odsłonach – po jednej dla każdego z oryginalnych utworów. Wśród remikserów znajdują się postaci dobrze kojarzone z logiem U Know Me Records, doskonale znane słuchaczom osobistości pochodzące z róznych elektronicznych narożników oraz debiutant.

Za kształt okładki sześćdziesiątego wydawnictwa UKM odpowiedzialna jest Karolina Zajączkowska, która przygotowała także po jednej grafice dla kazdego z remiksów. Te wraz z zajawkami utowórw wchodzących na „Pętle Zremiksowane” możecie sprawdzić w linkach poniżej. Premiera (tylko digital) już 14 października.

Tego samego dnia w warszawskim klubie Jasna 1 będzie szansa do usłyszenia tychże remikserów. Obok Sonar Soula i groha swoje sety zaprezentują: Hatti Vatti (DJ set), DJ MO, Piotr Bejnar, Projhekt, Restrict Flavour, Rhythm Baboon i ZURA. Ci z Was, którzy nie mogą się zdecydować co wybrać z szerokiej oferty klubowej Warszawy, z pewnością nie pożałują wycieczki na Jasną 1. Więcej info tutaj.

Tracklista „Pętle Zremiksowane”:
1. „Intro” (Dj MO remiks)
2. „Między Wierszami”(JNKP & Adam Peter remiks)
3. „Pętle” (Hatti Vatti – wersja kasetowa z 1994)
4. „Na Urodziny” (Pejzaż – miks neurotyczny)
5. „Debiutantki” (Palmer Eldritch remiks)
6. „Prawie Wszystko” (projhekt remiks)
7. „Peryhelium” (Zura remiks)
8. „Vaga” (Restrict Flavour remiks)
9. „NDPWDZN” (Piotr Bejnar remiks)
10. „Światła Miasta” (SOTEI remiks)
11. „Kilka Wspomnień” (Zeppy Zep remiks)
12. „Sen” (Gedz remiks)
13. „Aphelium” (Rhythm Baboon remiks)

komentarze

comments

Polecamy