Muzyka / Nowości

Nowy album St. Vincent już jesienią! Posłuchaj nowego singla

napisane przez Maciej Kondraciuk, 6 września 2017
Foto: Nedda Afsari

Jeszcze w ubiegłym tygodniu informowaliśmy was o nowej wizualizacji St. Vincent, klipie do „New York”, pierwszego singla z jej nadchodzącego albumu. Annie Clark od tego czasu nie zwolniła tempa i podzieliła się masą przedziwnych mini-klipów, które miały zasugerować, że nowy krążek ma się zbliżać wielkimi krokami.

I faktycznie tak jest. Podczas dzisiejszej mini-konferencji transmitowanej na Facebooku, artystka zdradziła szczegóły nowego albumu, odpowiedziała na pytania zadane przez fanów oraz podzieliła się nowym singlem.

Nowy krążek St. Vincent, „Masseduction”, ukaże się za nieco ponad miesiąc, bo 13 października. Oprócz znanego nam „New York”, znajdziemy tam nowy kawałek „Los Ageless” oraz 11 nowych piosenek. Tym razem Clark zaprosiła do współpracy Jacka Antonoffa i Soundwave’a, którzy są odpowiedzialni za produkcję, saksofonistę Kamasiego Washingtona, pianistę Dovemana oraz Jenny Lewis, która udzieliła wokalu.

Nie wiemy jak wy, ale my czekamy z niecierpliwością! Sprawdźcie niezwykłą okładkę, tracklistę oraz nowy singiel poniżej.

"

Tracklista „Masseduction”:

1. „Hang On Me”
2. „Pills”
3. „Masseduction”
4. „Sugarboy”
5. „Los Ageless”
6. „Happy Birthday, Johnny”
7. „Savior”
8. „New York”
9. „Fear The Future”
10. „Young Lover”
11. „Dancing With a Ghost”
12. „Slow Disco”
13. „Smoking Section”

komentarze

comments

Polecamy