Muzyka / Nowości

Nowa opowieść Daniela Spaleniaka – posłuchajcie „Don’t know who I am”

napisane przez Daria Solich, 5 marca 2018
Foto: Weronika Izdebska/ovors

Daniel Spanielak konsekwentnie zdradza kolejne historie swojej najnowszej muzycznej opowieści. Muzyk szykuje się do wydania swojego trzeciego albumu „Life Is Somwhere Else”, którego premiera za niecałe dwa tygodnie. Przed Wami trzeci singiel promujący nadchodzące wydawnictwo.

Marzec 2016 roku stał pod znakiem „Back Home”, drugiego albumu Spaleniaka. Choć odcinał się on nieco brzmieniem od debiutu, był bardzo dobrą kontynuacją wycieczki Daniela po gitarowych stepach. Stąd z wielkim zainteresowaniem podchodzimy do kolejnych zapowiedzi nowości z obozu muzyka – krążka „Life Is Somewhere Else”. Trzecia płyta Daniela ujrzy światło dzienne 16 marca i zostanie wydana sumptem Anteny Krzyku.

Dzisiaj pojawiła się trzecia odsłona premierowego materiału. Absorbująca historia „Prologue” i „Looking for harmony” jest kontynuowana przez najnowszy utwór „Don’t know who I am”. Nieco mroczniejszy i głębszy brzmieniowo od swoich poprzedników otwiera nam drzwi do nowego rozdziału w twórczości Kaliszanina. Koniecznie posłuchajcie „Don’t know who I am”:

komentarze

comments

Polecamy