Muzyka / Wiadomości

Lada moment wystartuje elektroniczno-hiphopowy SnowFest 2018!

napisane przez Daria Solich, 4 stycznia 2018
Foto: Piotr Książek

Szczyrk znany jest przede wszystkim jako ośrodek turystyki górskiej z naciskiem na sporty zimowe. Rokrocznie zbierają się tam fani zimowego szaleństwa. Od kilku lat miasto daje się poznać także fanom muzyki, bowiem już piąty raz organizatorzy SnowFestu wybrali sobie tę miejscowość jako miejsce do organizacji zimowego festiwalu! W ubiegłych latach tuż obok koncertów Pendulum, Chase & Status, Goorala, Tego Typa Mesa czy RYS odbyły się pierwsze drużynowe mistrzostwa Air Strike oraz indywidualne zawody Big Air.

Pierwsza odsłona line-upu ujawniła, że Wiley, Sub Focus i Digitalism wystąpią w Szczyrku. W drugiej drum’n’bassową reprezentację zasili jeden z najpopularniejszych duetów tego gatunku – Camo & Krooked. Będzie to okazja do wysłuchania ich najnowszego albumu „Mosaik” w wersji live! Kolejny artysta, to żywa legenda brytyjskiej elektroniki, czyli DJ Zinc. Ostatnim hedalinerem festiwalu jest Toddla T, który w Polsce pojawi się po raz pierwszy. Obok niego wystąpi doskonały MC DRS. W ogłoszeniach nie zabrakło polskiego akcentu. Moc wrażeń zafundują Dwa Sławy oraz Holak, a także Otsochodzi oraz zespół Łąki Łan, który jest idealnym antidotum na mroźną noc.

Tradycyjnie nie zabraknie zawodów sportowych, które odbędą się na położnej obok skoczni narciarskiej Skalite. O nagrody powalczą zawodnicy z Polski i zagranicy – odbędą się zawody snowboardowe i freeski.

SnowFest 2018 odbędzie się w dniach 9-10 lutego w Szczyrku. Do 31 stycznia w sprzedaży znajduje się dwudniowy karnet w cenie 140 zł. Śpieszcie się, gdyż później ich cena wzrasta (Last Call Tickets – 180zł). Bilety na to wydarzenie dostępne są w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

komentarze

comments

Polecamy