Muzyka / Wiadomości

Kraków z nową miejscówką. Pierwsze uderzenie Serca już początkiem października!

napisane przez Daria Solich, 1 września 2017
Foto: Materiały prasowe

Była stolica Polski, podobnie jak jej muzyczna mapa, jest nieco przykryta warstwą konserwatywnego i nieprzystępnego kurzu. Z wyjątkiem kilku miejscówek i inicjatyw do zliczenia na palcach jednej ręki, Kraków od dawna przestał rozdawać karty czy stanowić jakąkolwiek alternatywę dla rozrywki na wielu poziomach, ustępując bezkonkurencyjnej Warszawie, Poznaniowi i nawet trójmiejskim inicjatywom. To, miejmy nadzieję, zmieni się już niedługo, bowiem na mapie Krakowa pojawia się nowe miejsce – klub Serce.

Chcemy odczarować mocno hermetyczną i chłodną scenę krakowskiego clubbingu, skupiając się na prawdziwie luźnej, przyjacielskiej atmosferze i naturalnym kontakcie zarówno pomiędzy klubowiczami, jak i na linii artysta – słuchacz.

Takimi słowy opisują swoją ideę twórcy Serca. Miejsce to nie tylko ma celebrować atmosferę dobrego vibe’u ponad podziałami muzycznymi, ale też odznaczać się eklektyczną selekcją repertuaru koncertowego. Pierwsze bicie usłyszymy już 6 października, podczas inaugurującego pracę klubu koncertu zespołu Bitamina. 7 października, w sobotę, stery przejmują lokalni DJe na czele z Kubą Karasiem (The Dumplings). Weekend natomiast zamknie koncert zespołu KAMP!, którego fanom elektrycznych i tanecznych brzmień nie trzeba chyba przedstawiać.

6/10/17 – Bitamina / after by AWGS

7/10/17 – Kuba Karaś DJ set / DJ Positive / DJ Dobry Kick

8/10/17 – KAMP! / after by Mr Krime

komentarze

comments

Polecamy