Muzyka / Teledyski

JMSN i jego nowy teledysk do „Slide”

napisane przez Magda Sieprawska, 10 maja 2017
kadr z teledysku

Pod koniec kwietnia swoją premierę miała najnowsza płyta JMSN. Wśród utworów ją promujących znalazł się między innymi kawałek „Slide”, który właśnie doczekał się teledysku.

Płyta „Whatever Makes U Happy” miała swoją premierę 28 kwietnia z ramienia wytwórni artysty White Room Records. JMSN jest w pełni odpowiedzialny za całokształt prac nad płytą, w tym za miksy czy produkcje. Dzisiaj mamy przyjemność zapoznać się z jego najnowszym video, tym razem do kawałka „Slide”.

Muzyk tłumaczy:

„Lubię pozostawiać w swoich klipach miejsce do dowolnej interpretacji. Tak samo i w tym teledysku – im więcej powagi i dramatu, tym lepiej. Jestem człowiekiem poważnym do tego stopnia, że niektórym może się to wydawać śmieszne, ale taki już jestem. Jednak staram się doprawiać szczyptą humoru wszystko, co robię. Bo mnie też śmieszy to, jak ludzie poważnie o samych sobie myślą. Lubię pastisz oraz kwestie osobiste zahaczające o dużą dawkę emocji i charakteru. W tym kontekście zawsze znajdzie się miejsce na żarty. Może coś, co do tej pory takie nie było, nagle zacznie być śmieszne. Video zainspirowane było filmem Urodzeni Mordercy. Woody Harrelson to jeden z moich ulubionych aktorów, a ten film jest niesamowity pod bardzo wieloma względami. Dlatego chciałem wykorzystać to w najnowszym klipie – nie, żeby nakręcić to samo, ale żeby wyrzeźbić jakąś wersję tego filmu”.

Zobaczcie:

komentarze

comments

Polecamy