Muzyka / Nowości

Daughter z nowym utworem – posłuchajcie „Burn It Down”

napisane przez Maja Bielawska, 8 sierpnia 2017

Daughter, czyli indie folkowe trio pochodzące z Wielkiej Brytanii, znani ze swoich napełnionych emocjami i uczuciami tekstów i subtelnego głosu Eleny Tonry, właśnie udostępnili nam swój nowy utwór.

Zespół w styczniu ubiegłego roku wydał swój drugi studyjny album „Not To Disappear”, który został tak samo dobrze przyjęty przez krytyków i fanów, jak debiutancki krążek. Po ponad roku zespół przychodzi do nas z nowym utworem „Burn It Down”, który został stworzony na potrzeby gry komputerowej „Life Is Strange: Before The Storm”. Cały soundtrack odnajdziemy 1 września na portalach streamingowych.

Daughter o „Life Is Strange”:

Od samego początku byliśmy bardzo poruszeni tą historią, to bardzo szczera gra, jest obrazem prawdziwego życia. Pisanie do niej piosenki pozwoliło nam zainspirować się sytuacją każdej z postaci i przywołać niektóre z naszych własnych wspomnień, aby znaleźć miejsce, gdzie nasza muzyka mogłaby żyć w historii.

Na dodatek, inna piosenka Daughter – „Numbers” – została użyta jako podkład do traileru. Poniżej możecie posłuchać nowego utworu i zobaczyć zwiastun kolejnej części komputerowej gry.

komentarze

comments

Polecamy