Muzyka / Nowości

Colours of Ostrava 2018: Aurora

napisane przez Anita Brylak, 21 listopada 2017

Jeszcze kilka dni temu nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Po tym, gdy w sieci pojawiła się informacja, że line-up festiwalu Colours of Ostrava zasili zespół Cigarettes After Sex, uczestnicy imprezy byli zdumieni. Co im grozi w związku z ogłoszeniem kolejnej gwiazdy, którą jest Aurora?

Emocje, radość, zazdrość. Emocje, bo muzyka wokalistki w dużej części się z nich składa. Radość, bo to wyjątkowa i pożądana przez wszelkie sceny muzyczne postać. Zazdrość, bo nie każdy mając dwadzieścia jeden lat podbija świat.

Norweska piosenkarka i autorka tekstów dość szybko rozpoczęła swoją przygodę z muzyką. Mając sześć lat stworzyła pierwsze melodie, a w wieku lat dziewięciu napisała pierwszy tekst. Oddana muzyce w listopadzie 2014 roku wydała swój pierwszy singiel zatytułowany „Under Stars”. Na swoim koncie ma EPkę „Running with the Wolves” oraz pełnowymiarowy album noszący tytuł „All My Demons Greeting Me as a Friend”.

Podczas Colours of Ostrava 2018, który odbędzie się w dniach 18-21 lipca, z pewnością nie zabraknie wartościowych momentów. Nie możecie przegapić takiego wydarzenia!

komentarze

comments

Polecamy