Muzyka / Nowości / Teledyski

Coldplay dzieli się z nami następną piosenką z nadchodzącej EP-ki

napisane przez Anna Łanik, 17 czerwca 2017
Foto: Materiały prasowe

Podczas gdy do wydania EPki zespołu Coldplay pozostał jeszcze niespełna miesiąc, muzycy nie próżnują i postanowili nas przyjemnie zaskoczyć, publikując kolejny singiel – tym razem track otwierający miniwydawnictwo, które będzie nosić tytuł „Kaleidoscope EP”.

Utwór nosi tytuł „All I Can Think About Is You” i w komplecie do niego możemy się cieszyć również animowanym lyric video, sprytnie wyreżyserowanym przez I Saw John First. Zarówno sam singiel, jak i klip są bardzo rozluźniające i czuć w tej muzyce wyraźną radość z samego procesu jej tworzenia.

Piosenka zaczyna się od hipnotyzującej partii gitar na pogłosie, za chwilę dołącza do nich fortepian i inne instrumenty. Za to w drugiej części utworu klimat stopniowo zaczyna się zagęszczać, aż dochodzi do momentu kulminacyjnego, do którego prowadzi nas narastający pochód akordów fortepianowych o przejmujących harmoniach. Singiel ten jest bardzo przestrzenny i słucha się go z prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy do odsłuchu, a między wierszami przypominamy, że koncert formacji Coldplay odbędzie się już jutro w warszawskim Stadionie Narodowym.

komentarze

comments

Polecamy