Muzyka / Wiadomości

Cloud9 Festival 2017: RAT, Cheap Tobacco i Earth Pulse

napisane przez Łukasz Jankowski, 16 lipca 2017
Foto: Materiały prasowe

Dopiero co informowaliśmy Was o pierwszych artystach, którzy zasilili line-up Cloud9 Festival, a już teraz możemy zapoznać się z wykonawcami, którzy zamykają skład średzkiego wydarzenia. Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączyli: RAT, Cheap Tobacco oraz Earth Pulse.

Cloud9 Festival to ambitna inicjatywa łącząca ze sobą wiele przeróżnych elementów. Na festiwalowych scenach pojawią się utalentowani artyści reprezentujących różne gatunki muzyczne, gdyż ważna jest wartość muzyki, a nie gatunek, w którym powstała. Warsztaty pozwolą uczestnikom w czynnym udziale w festiwalu (szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce), a wszystko to odbędzie się w unikalnych miejscach.

Festiwalowicze w ramach Cloud9 będą mogli uczestniczyć w atrakcjach będących mieć swoją lokalizacje w Parku Łazienki, zabytkowej Stacji Kolei Wąskotorowej, nad jeziorem średzkim oraz XIX-wiecznej kaplicy ewangelickiej. Cieszy również to, że w festiwalu może wziąć udział każdy kto ma chęć, gdyż wstęp na wszystkie elementy festiwalu jest darmowy.

komentarze

comments

Polecamy