Muzyka / Nowości

Angus & Julia Stone powracają z nowym singlem

napisane przez Paulina Zając, 15 czerwca 2017
Foto: Materiały prasowe

Najsławniejsze rodzeństwo Australii – Angus & Julia Stone powracają po trzech latach od wydania swojego albumu – „Angus & Julia Stone”. Minione lata spędzili w rozłące, pracując nad projektami solowymi. Angus tworzył pod pseudonimem Dope Lemon. W tym samym czasie Julia spróbowała swoich sił w elektronicznej produkcji Golden Features „Wolfie”.

Obecnie rodzinny duet prezentuje nam nowy singiel „Snow” będący zapowiedzią nowego albumu, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Singiel utrzymany jest w spokojnym, rozmazanym brzmieniu typowym dla zespołu. Jednak przysłuchując się bliżej, możemy usłyszeć delikatną elektroniczną mgłę. To tło wzmaga nasz apetyt na całą resztę albumu.

Rodzeństwo wyprodukowało singiel w większości samodzielnie w studiu Angusa w malowniczym Byron Bay. Tworzenie albumu w prywatnym studiu w sposób zupełnie niezależny i intymny to nowe przeżycie twórcze dla zespołu nagrywającego przedtem w Malibu. Singiel jest niewątpliwie wypadkową doświadczeń przeszłych lat podczas solowych projektów – przytłumiona gitara, odrobina elektroniki i delikatnie rozbujany rytm budują zupełnie nową, świeżą atmosferę idealną na letnie wieczory.
Jak mówią artyści:

„Snow” to my, oboje. Usiedliśmy razem i napisaliśmy to.

komentarze

comments

Polecamy