Kultura

Katarzyna Nosowska polską królową Instagrama

napisane przez Łukasz Jankowski, 26 sierpnia 2017
Foto: Przemyslaw Skrzydlo / WingPress

Instagram zrewolucjonizował media społecznościowe, gdyż jego główną siłą jest położenie nacisku na aspekt wizualny. Oczywiście, do swoich zdjęć oraz filmów możemy dodawać opisy oraz hasztagi, ale treść prezentowana na fotografiach oraz wideo jest najważniejsza. Na Instagramie odnajdziemy mnóstwo profili, którego zawartość można porównać do dzieł sztuki, ale mimo wszystko ciężko jest się wyróżnić na tle ostrej konkurencji.

Katarzyna Nosowska znalazła na to sposób i w wirusowym tempie na swoim instagramowym profilu zbiera coraz więcej fanów. W ciągu kilkutygodniowej aktywności, artystka opublikowała kilkadziesiąt filmów opatrzonych hasztagiem #ajazemjejpowiedziala. Siłą filmów nie jest prześmiewczy snapchatowy filtr zniekształcający twarz oraz głos, ale to, w jaki sposób wokalistka wypowiada się na przeróżne tematy.

Ty durna, ty, ledwie cię nazwali królową Instagrama, a ty się już malujesz przed wyjściem ze śmieciami i chcesz się kolegować z Maffashion, żeby łazić z nią na pokazy mody.

Takich perełek na profilu Katarzyny Nosowskiej znajdziecie mnóstwo, więc jeżeli tylko posiadacie profil w tym serwisie – koniecznie zaobserwujcie (możecie to zrobić tutaj) wokalistkę Hey!

komentarze

comments

Polecamy