Konkursy

Złap wejściówkę na PURE Festival – trzy zaproszenia dla Was!

napisane przez Daria Solich, 15 listopada 2017
Foto: Materiały prasowe

Tej jesieni korona króla najbardziej elektryzującego wydarzenia na polskiej mapie klubowej z pewnością trafi do PURE Festivalu. Ekipa PURE zawitała do Polski i od pierwszego headlinera wzbudziła niemałe zainteresowanie swoją inicjatywą. W line-upie znajdziemy zarówno wschodzące, jak i już cieszące się ugruntowaną pozycją na scenie klubowej osobistości: Faithless (dj set), Format: B, Tiefschwarz, Saytek live, Dosem, a także z Polski: ĆMY, Leon, Truant i Deas. Do finału imprezy zostało niewiele czasu – już 9 grudnia w warszawskiej hali EXPO XXI usłyszymy gwiazdy światowego formatu.

Jeśli chciałbyś wybrać się z Outrave na PURE Festival, to trafiłeś pod właściwy adres. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Którą polską edycją będzie tegoroczna edycja PURE Festivalu?

Odpowiedzi nadsyłajcie na konkursoutrave@gmail.com, a wśród najciekawszych uzasadnień rozdamy 2 pojedyncze bilety. Warunkiem dodatkowym jest polubienie naszego fanpage’a na Facebooku. Na maile czekamy do niedzieli 19 listopada do godziny 22:00. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się w dzień później, w poniedziałek 20.11. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy – to znaczy, że niestety tym razem Ci się nie udało.

komentarze

comments

Polecamy