Konkursy

Zimowy SnowFest 2018 w Szczyrku – mamy dla Was dwa podwójne karnety!

napisane przez Daria Solich, 4 stycznia 2018
Materiały prasowe

SnowFest to cykliczna zimowa impreza, której przewodnią ideą jest połączenie zimowych sportów oraz dobrej muzyki. Takie połączenie może się udać tylko i wyłącznie w klimatycznym, górskim otoczeniu, który gwarantuje jeden z prężniej rozwijających się zimowych kurortów – Szczyrk.

Ekstremalna i chłodna odsłona SnowFestu tradycyjnie oferuje uczestnikom zawody sportowe. Odbędą się one na położnej obok skoczni narciarskiej Skalite. O nagrody powalczą zawodnicy z Polski i zagranicy w konkurencjach snowboardowych i freeski.

Wieczorami zaś ogrzeje i wyrówna poziom adrenaliny dawka znakomitych muzycznych gości. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów znajdują się m.in. Wiley, Sub Focus, Digitalism oraz Holak, Otsochodzi czy Łąki Łan.

Jeśli taka opcja na zimowy uczynek brzmi dla Was kusząco, to świetnie się składa. Mamy dla Was dwa podójne zaproszenia na tę imprezę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Którą odsłoną SnowFestu w Szczyrku jest tegoroczna edycja festiwalu?

Odpowiedzi nadsyłajcie na konkursoutrave@gmail.com, a wśród poprawnych zgłoszeń rozdamy 2 podwójne bilety. Warunkiem dodatkowym jest polubienie naszego fanpage’a na Facebooku. Na maile wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem czekamy do soboty 20 stycznia do godziny 22:00. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się w dzień później, w niedzielę 21.11. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy – to znaczy, że niestety tym razem Ci się nie udało.

 
Laureaci:
Tadeusz G.
Kamil G.
 

komentarze

comments

Polecamy