Konkursy

Zabieramy Was na PURE Festival – do wygrania dwie wejściówki!

napisane przez Daria Solich, 11 października 2017
Foto: Materiały prasowe

Tej jesieni korona króla najbardziej elektryzującego wydarzenia na polskiej mapie klubowej z pewnością trafi do PURE Festivalu. Ekipa PURE zawitała do Polski i od pierwszego headlinera wzbudziła nie małe zainteresowanie swoją inicjatywą. W line-upie znajdziemy zarówno wschodzące, jak i już cieszące się ugruntowaną pozycją na scenie klubowej osobistości: Faithless (dj set), Format: B, Tiefschwarz, Saytek live i Deas. To jeszcze nie wszyscy ogłoszeni wykonawcy, a do finau imprezy zostało niewiele czasu – już 9 grudnia w warszawskiej halo EXPO XII usłyszymy gwiazdy światowego formatu.

Jeśli chciałbyś wybrać się z Outrave na PURE Festival, to trafiłeś pod właściwy adres. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Kto według Ciebie pasowałby do ujawnionego dotąd line-upu? Odpowiedź krótko uzasadnij. Wybierać możecie w polskich i zagranicznych performerach, kolektywach czy zespołach.

Odpowiedzi nadsyłajcie na konkursoutrave@gmail.com, a wśród najciekawszych uzasadnień rozdamy 2 pojedyncze bilety. Warunkiem dodatkowym jest polubienie naszego fanpage’a na Facebooku. Na maile czekamy do poniedziałku 16.10 do godziny 22:00. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się w dzień później, we wtorek 17.10. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy – to znaczy, że niestety tym razem Ci się nie udało.

komentarze

comments

Polecamy