Konkursy

Przeżyj pierwszą NXT’ Sessions na własnej skórze – zabieramy Was na koncert Baascha

napisane przez Daria Solich, 19 kwietnia 2017
Foto: Piotr Porebsky (Metaluna)

NEXTPOP to jedna z ciekawszych polskich kuźni muzycznych talentów. Na jej łonie wyrośli Kari, Fismoll, BOKKA.

NXT’ Sessions to najnowsza inicjatywa NEXTPOPu. To cykl mini koncertów odbywających się w samym sercu wytwórni w Forcie Mokotów. Jest to dość unikatowe przedsięwzięcie, gdyż organizatorzy nie ograniczą się do zarejestrowania zwyczajnego live’a. W planach są sesje i wydarzenia, które nie wydarzyły się nigdy wcześniej i też w przyszłości się nie powtórzą. Całość transmitowana będzie dzięki firmie StreamOnline w social mediach.

Pierwszą odsłoną NXT’ Sessions będzie live sesja Baascha. W piątek 21 kwietnia muzyk zaprezentuje premierowy materiał, kawałki z najnowszej płyty „Grizzly Bear with a Million Eyes” w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Biorąc pod uwagę profil wydarzenia pewnym jest, że okazja na usłyszenie ich w takim kształcie, to jedyna okazja!

W związku z tym mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten zamknięty koncert. Aby je zdobyć, wystarczy napisać na konkursoutrave@gmail.com odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: Jaki tytuł nosi debiutancki album Baascha?

Spośród poprawnych odpowiedzi wyłonimy dwóch zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać pełne dane osobowe.

komentarze

comments

Polecamy