Konkursy

Poczuj puls Katowic razem z nami – zabieramy Was na Tauron Nowa Muzyka!

napisane przez Daria Solich, 28 czerwca 2017

Tauron Nowa Muzyka to jedna z ciekawszych muzycznych inicjatyw na polskiej mapie festiwalowej. Mowa tutaj nie tylko o mocnym, elektronicznym rdzeniu, które zdaje się być od lat kręgosłupem eventu, ale i geograficzna spuścizna podkreślająca rangę i nadająca klimatu imprezie. Już po raz czwarty, mający za sobą jedenaście edycji festiwal zagości w katowickiej Strefie Kultury, która powstała na zrewitalizowanych terenach KWK „Katowice“, a która zdaje się mieć wspólne DNA z Nową Muzyką. Całą inicjatywę wesprze także T-Mobile Electronic Beats, mający w zanadrzu po raz moc atrakcji dla festiwalowiczów.

Jeśli chcesz wziąć udział i zatracić się w dwudniowym, to nic prostszego! Wyobraź sobie, że spędzasz jeden dzień na Tauronie ze swoim ulubionym artystą. Opisz nam ten dzień! Najciekawsze historie nagrodzimy wejściówkami, a mamy dla Was dwa pojedyncze karnety, obejmujące piątek i sobotę na festiwalu Tauron Nowa Muzyka!

Odpowiedzi nadsyłajcie na konkursoutrave@gmail.com, a wśród nadesłanych zgłoszeń rozdamy 2 karnety. Warunkiem dodatkowym jest polubienie naszego fanpage na Facebooku. Nagrodzimy najciekawsze zgłoszenia. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 2.07 do godziny 24:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w dzień później, w poniedziałek 3.07. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy – to znaczy, że niestety tym razem Ci się nie udało.

komentarze

comments

Polecamy