Konkursy

Kraków otwiera swoje Serce – wejdźcie z nami na koncert KAMP!

napisane przez Daria Solich, 4 października 2017
Foto: Materiały prasowe

Chcemy odczarować mocno hermetyczną i chłodną scenę krakowskiego clubbingu, skupiając się na prawdziwie luźnej, przyjacielskiej atmosferze i naturalnym kontakcie zarówno pomiędzy klubowiczami, jak i na linii artysta – słuchacz.

Takimi słowy opisują swoją ideę twórcy Serca. Miejsce to nie tylko ma celebrować atmosferę dobrego vibe’u ponad podziałami muzycznymi, ale też odznaczać się eklektyczną selekcją repertuaru koncertowego. Pierwsze bicie Serca już w najbliższy weekend, a w związku z tym chcielibyśmy Was zaprosić na jeden z koncertów otwarcia – KAMP!.

Zadanie jest proste. W wiadomości mailowej napiszcie nam jednym zdaniem z czym kojarzy Wam się słowo „serce”? Pośród autorów najciekawszych odpowiedzi rozlosujemy dwa bilety.

Zgłoszenia nadsyłajcie na konkursoutrave@gmail.com, a wśród nadesłanych listów rozdamy 2 pojedyncze bilety. Warunkiem dodatkowym jest polubienie naszego fanpage na Facebooku. Na maile czekamy do czwartku 5.10 do godziny 22:00. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się w dzień później, w piątek 6.10. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy – to znaczy, że niestety tym razem Ci się nie udało.

komentarze

comments

Polecamy