Konkursy

Koncert premierowy Baascha w klubie NIEBO – idziemy razem!

napisane przez Daria Solich, 24 maja 2017
Foto: Piotr Porebsky (Metaluna)

Muzyka tego artysty wymyka się oczywistym skojarzeniom. Twórca z pogranicza ambitnej elektroniki i muzyki filmowej, którym niewątpliwie jest Baasch, to jedno z ciekawszych zjawisk electronic songwriting ostatnich lat. Docenili to promotorzy, zapraszając go miedzy innymi na sceny niemieckich, rumuńskich, chińskich, węgierskich i litewskich klubów, a także organizatorzy festiwali, goszcząc go na największych polskich scenach (Audioriver, Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival).

Kilka tygodni temu Baasch wydał swoją drugą długogrającą płytę. „Grizzly Bear with a Million Eyes” to krok dalej w jego twórczości, co słychać w odmienionym brzmieniu krążka, ale i w liście gości. Niezmiennie pojawi się Robert Alabrudziński (Daktari, Beneficjenci Splendoru) na perkusji, ale i również Tomasz Mreńca (Venter), odpowiedzialny za smyki, Miron Grzegorkiewicz (M8N, JAAA!) na electric FX guitar; Mary Komasa wsparła „Grizzly…” wokalnie, a Wojtek Urbański (RYSY) producencko. Kolejna odsłona twórczości Baascha jest jednocześnie potwierdzeniem jego dotychczasowego muzycznego DNA, którym podzieli się z nami już niedługo na swoim koncercie premierowym w warszawskim klubie NIEBO.

To właśnie z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs. Do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na ten koncert. Aby je zdobyć, wystarczy napisać na konkursoutrave@gmail.com odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: Pod szyldem jakiej wytwórni wydaje Baasch?

Spośród poprawnych odpowiedzi wyłonimy dwóch zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać pełne dane osobowe. Konkurs trwa do piątku do godziny 20:00. 

komentarze

comments

Polecamy