Konkursy

Kobiety w muzyce – rozdawka płytowa Outrave

napisane przez Daria Solich, 25 lutego 2018

Ranga kobiet wzrasta z dnia na dzień, co dzieje się na naszych oczach. Ich głos na różnych płaszczyznach staje się coraz bardziej decyzyjny w kluczowych sprawach. Szczególnie, kiedy mówimy o muzyce.

Możemy się założyć, że wszyscy z Was, którzy cenią sobie dobrą muzykę, potrafią wymienić płytę stojącą na solidnych, kobiecych fundamentach, bez której nie wyobrażacie sobie swojej płytoteki. W związku z tym, że siła kobiet wyraża się przez muzykę oraz zbliża się Dzień Kobiet mamy dla Was płytową rozdawkę!

W tygodniu między 5 a 9 marca każdego dnia rozdamy Wam po dwa krążki jednej z pięciu polskich artystek. Każdego dnia prym wieść będzie inna osobowość muzyczna, ale znajdująca się w kręgu zainteresowań naszego portalu. Ich sylwetki zaczniemy Wam przestawiać już od poniedziałku w wydarzeniu!

  • Klikasz „Zainteresowany” w wydarzeniu,
  • Lajkujesz nasz fanpage Outrave,
  • W komentarzu piszesz swój ulubiony utwór z danej płyty,
  • Zapraszasz dwóch znajomych do wydarzenia.

Wśród osób, które spełnią powyższe punkty rozlosujemy dwie płyty danej artystki – każdego dnia będą inne krążki do zgarnięcia. Konkursów będzie pięć i w każdym z nich można wziąć udział bez względu na to, czy brało się udział w rozdawce z dnia wcześniejszego, czy nie. Zwycięzców wytypujemy w sobotę 10 marca w odrębnym poście na wydarzeniu. Śledźcie nas koniecznie!

komentarze

comments

Polecamy