Konkursy

Islandzki Vök w klubie Sfinks700 – dwie wejściówki dla Was!

napisane przez Daria Solich, 26 lutego 2018
Fot: Sigga Ella

Zespół z Hafnarfjörður („miasto elfów”) pod wodzą charyzmatycznej wokalistki Margrét Rán już zyskał sobie miano „islandzkich The xx”, jednak to opinia tyleż pochlebna, co dla Islandczyków krzywdząca. Grupa znalazła bowiem swój własny – choć eklektyczny – styl, w którym słychać echa zarówno trip-hopu (Vök przyznają, iż kochają Portishead i Massive Attack), nowoczesnego electro-popu (ważnym odniesieniem są Szwedzi – The Knife, Fever Ray i Little Dragon) czy r’n’b (od The Weeknd po Jamesa Blake’a) jak i indie-rocka.

Taka mieszanka brzmień zaprezentuje się po raz kolejny w Polsce. Z tej okazji mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na koncert w sopockim klubie Sfinks700. Aby je zdobyć należy podać tytuł jednego z wydawnictw islandzkiej grupy.

Zgłoszenia zawierające poprawną odpowiedź oraz imię i nazwisko podsyłajcie na konkursoutrave@gmail.com, a wśród nadesłanych listów rozdamy po jednym bilecie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem dodatkowym jest polubienie naszego fanpage na Facebooku. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się mailowo. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy – to znaczy, że niestety tym razem Ci się nie udało.

komentarze

comments

Polecamy