Konkursy

Beth Ditto w Progresji – 2 wejściówki dla Was!

napisane przez Maciej Kondraciuk, 14 września 2017
Foto: Mary McCartney

Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że jest na scenie od niemalże 20 lat. Niegdyś związana z dance-punkowym Gossip, teraz flirtuje z pop rockiem i electropopem. Beth Ditto, bo o niej mowa, podbiła serca tysięcy fanów hitami „Standing In The Way Of Control”, „Heavy Cross” czy „Move In The Right Direction”. W czerwcu ukazał się jej solowy debiut, niezwykle charyzmatyczne „Fake Sugar”, którym też dowiodła, że nawet bez zespołu radzi sobie wyśmienicie.

Polska publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć artystkę na żywo już 24 września w stołecznej Progresji. Z tej okazji mamy dla Was 2 pojedyncze wejściówki na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy wysłać na konkursoutrave@gmail.com maila wraz z odpowiedzią na pytanie: Beth Ditto jest znana z niebanalnych, kolorowych i odważnych kreacji – gdybyś był/a stylistą/tką artystki, jaką kreację na scenę byś jej zaproponował/a?

Na odpowiedzi czekamy do 20 września 2017 do godziny 20:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ten sam dzień. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy, to znaczy, że tym razem Ci się nie udało.

komentarze

comments

Polecamy