Konkursy

Amber Run w warszawskim Niebie – zgarnij podwójną wejściówkę!

napisane przez Daria Solich, 13 października 2017
Foto: Materiały prasowe

Formacja Amber Run nie może pochwalić sie długą i pełną perypetii działalnością, jednak ich dyskografia nie pozostawia złudzeń, że należą do grona płodnych artystów. Brytyjczycy z Notthingham dzięki debiutowi „5AM”, później „For a Moment, I Was Lost”, ale również pierwszym EP-kom są znani zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Ich „5AM” z 2015 roku został okrzyknięty przez Pitchfork jako „nowy powiew świeżości na gitarowej scenie muzycznej”. I trudno się sprzeczać z tym stwierdzeniem, wystarczy chociażby posłuchać nagrań z ostatniego „For a Moment, I Was Lost”, by się w tym utwierdzić.

To właśnie podczas promocji tego wydawnictwa Amber Run po raz pierwszy odwiedzą Polskę. Z racji tego, że to ich drugi album mamy dla Was dwie podwójnej wejściówki, a pytanie konkursowe brzmi: Bez jakich dwóch piosenek nie wyobrażasz sobie występu Amber Run w Warszawie?

Odpowiedzi zatytułowane „Konkurs Amber Run” nadsyłajcie na konkursoutrave@gmail.com, a wśród najciekawszych uzasadnień rozdamy 2 podwójne bilety. Warunkiem dodatkowym jest polubienie naszego fanpage’a na Facebooku. Na maile czekamy do poniedziałku 16.10 do godziny 22:00. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się w dzień później, we wtorek 17.10. Jeśli się do Ciebie nie odezwaliśmy – to znaczy, że niestety tym razem Ci się nie udało.

komentarze

comments

Polecamy