Tove Lo doczekała się samodzielnego koncertu w Warszawie!

napisane przez Magdalena Zatwarnicka, 17 marca 2017
Foto: Joahnnes Helje

Ci którzy nie zdążyli kupić biletów na koncert Coldplay, w ostatnim czasie dostali jeszcze jeden nóż w plecy. Jako support przed Brytyjczykami zagra Tove Lo. Na szczęście artystka najprawdopodobniej spędzi w Polsce całą noc, ponieważ dzień po występie Coldplay, zagra swój pierwszy samodzielny koncert dla polskiej publiczności.

Szwedka zdobyła popularność dzięki piosence Habits (Stay High), która w ostatnim roku była puszczana w prawie każdym klubie na świecie. Utwór w wersji zremiksowanej przez duet Hippie Sabotage został odtworzony na platformie YouTube już ponad pół miliarda razy i osiągnął 3. miejsce na liście Billboard Hot 100. Swój pierwszy krążek „Queen of the Clouds” wydała w 2014 roku. Drugi album „Lady Wood” ukazał się w październiku zeszłego roku i skupia się na kobietach „twardzielkach”.

Tove Lo jest przeciwieństwem dobrze wychowanej gwiazdki pop. Mówi to co myśli, słucha swoich fanów, a nawet dzieli się z nimi własnymi, dramatycznymi historiami. Media ogłosiły ją „Najsmutniejszą dziewczyną ze Szwecji”, a serwis Noisey obwołał „szwedzką Janis Joplin popu”.

Gdzie i kiedy?
19 czerwca 2017r. – Warszawa, klub Stodoła

Ceny biletów:
Płyta – 121zł
Balkon – 132zł, 176zł

komentarze

comments

Polecamy