J. Bernardt powraca do Polski, by oczarować krakowską Alchemię

napisane przez Łukasz Jankowski, 9 lutego 2018
Foto; Materiały prasowe

Członkowie grupy Balthazar uwielbiają nasz kraj i chętnie powracają do polskich miastach, by oczarować nas swoją twórczością. Na chwilę obecną band nie koncertuje, a muzycy spełniają swoje artystyczne zapędy w solowych dokonaniach. Jednym z nich jest Jinte Deprez, który skrywa się pod pseudonimem J. Bernardt. W ubiegłym roku oczarował Poznań oraz Warszawę, a teraz powraca do Polski, by zagrać w krakowskiej Alchemii.

J. Bernardt zręcznie manipuluje przeróżnymi dźwiękami, co udowodnił na krążku „Running Days”. Muzyk nie ukrywa inspiracji takimi artystami jak D’Angelo, How To Dress Well czy Gorillaz, więc na wydawnictwie odnajdziemy wyjątkowy miks soulu, R’n’B i gitarowych rytmów. J. Bernardt tak wypowiada się o swoim dziele:

Kiedy pracowałem nad albumem wydawało mi się, że nie wiem co właściwie komponuję. Teraz jak słucham utworów to myślę sobie, że to jest bardzo szczera płyta. Pracując sam odkryłem, że bardzo łatwo skomponować coś nowego, ale o wiele trudniej jest skończyć cały projekt. To była najbardziej interesująca część tej podróży i coś czego potrzebowałem. Wybierając taką drogę odkryłem coś nowego o sobie samym.

Alchemia | Kraków | 10.04.2018 | Bilety: 55 / 65 PLN | Start: 20:00

Źródło: Materiały prasowe

komentarze

comments

Polecamy