„Granda”, „LAX”, a może „Clashes”? Brodka przekrojowo w Krakowie

napisane przez Daria Solich, 16 listopada 2017

Po zagraniu w ciągu ostatniego roku dwóch tras koncertowych promujących ostatnią płytę CLASHES, które odbyły się najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce i to w 12-osobowym składzie, Brodka wraca do klubów! Zimowa trasa nazwana po prostu BRODKA TOUR to koncerty przekrojowe, na które składać się będą piosenki z 3 ostatnich wydawnictw. Jak zwykle u Brodki z pewnością możemy się spodziewać przearanżowanych wersji, niespodziewanych zwrotów akcji i pięknej oprawy wizualnej.

Brodka mówi o zbliżających się koncertach:

Sama nie mogę się doczekać tej klubowej energii która nas czeka. Dawno nas nie było w takiej odsłonie. Już myślimy czym Was i siebie zaskoczyć...

Na wszystkich koncertach poprzedzać Brodkę będzie Barbara Wrońska ze swoim premierowym solowym projektem.

Miałam przyjemność usłyszeć część płyty Basi przedpremierowo i zachwyciłam się jej oryginalnością i świetnymi tekstami. Bardzo cieszę się na tę wspólną podróż przez Polskę.
–  mówi Monika.

Szczegóły:
Kiedy?: 16 grudnia 2017, wejście 19:00, start 20:00
Gdzie?: Kraków, Klub Stuido, ul. Budryka 4
Bilety: ulgowe: przedsprzedaż do 30.11 – 55 zł / od 1.12 – 60 zł, normalne: przedsprzedaż do 30.11 – 60 zł / od 1.12 65 zł; w dniu koncertu – 75 zł
Bilety kolekcjonerskie dostępne w Klub Gwarek (ul. Reymonta 7) i Klub Filutek (ul. Rostafińskiego 10) na terenie Miasteczka AGH.

komentarze

comments

Polecamy