Elektroniczna podróż z Wax Tailorem – spotkajmy się w warszawskim Niebie!

napisane przez Daria Solich, 18 stycznia 2017
Foto: Materiały prasowe

Przyrównywanie Waxa Tailora do takich znakomitości jak Portishead, DJ Shadow czy DJ Vadim jest spowodowane otwartością producenta oraz wysokim poziomem jego warsztatu. Jean Christophe Le Saout nie ma w sobie strachu i konsekwentnie wykorzystuje muzykę i dźwięki spoza hip-hopowej rzeczywistości producenckiej. Czerpie w swojej twórczości z pozoru odległych sobie brzmień – soul, funk czy muzyka filmowa.

Jego debiut z 2005 roku „Tales of the Forgotten Melodies” został przyjęty tak dobrze, że stał się jednym z lepiej sprzedających się krążków we Francji. Od tamtego czasu producent zaserwował setki koncertów w 50 krajach, prezentując publiczności swoje łączące trip-hopowe, elektroniczne i downtempowe elementy widowisko.

Polska publiczność już lada moment będzie miała okazję przypomnieć sobie i przeżyć piękne audiowizualne show już niedługo. Wax Tailor pojawi się bowiem wkrótce w warszawskim klubie NIEBO z materiałem z najnowszego albumu „By Any Beats Necessary”, a towarzyszyć mu będzie live band.

Szczegóły:

Data: 2017-04-27 (czwartek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Klub NIEBO
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Ceny biletów: 69zł / 80 zł
Bilety: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl,www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

komentarze

comments

Polecamy