„Chodź tu” Pauliny Przybysz rozbrzmi w Scenie na Piętrze

napisane przez Łukasz Jankowski, 30 listopada 2017
Foto: Materiały prasowe

Paulina Przybysz rozpoczęła muzyczną karierę za sprawą zespołu Sistars, którego nagrania dla polskiego słuchacza były objawieniem, gdyż w tamtym okresie na rodzimej scenie nikt tak zręcznie nie lawirował dźwiękami R&B. Następnie nastał czas kariery solowej, ale Paulinie trudniej było przebić się do świadomości słuchacza aniżeli jej siostrze. Jej krążki wydawane pod pseudonimami Pinnawela oraz Rita Pax były świetnie odbierane przez krytyków, ale wśród słuchaczy przechodziły bez większego echa.

Sytuacja może zmienić się po premierze albumu „Chodź tu”, który jest nowym rozdziałem w twórczości artystycznej Pauliny. Przybysz po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, a sama zainteresowana opowiada, że na tym krążku ma coś konkretnego do powiedzenia. Słychać to od pierwszego numeru, a całość przesiąknięta jest feministyczno-politycznymi kontekstami.

Paulina przygotowała płytę wyjątkową obleczoną w mocny przekaz, który obecnie możemy doświadczyć w odsłonie live. Poznaniacy również będą mieć taką okazję, gdyż wokalistka już za niedługo wystąpi w tym mieście.

Scena na Piętrze | 14.12.2017 | Bilety: 35/45 PLN | Start: 20:00

komentarze

comments

Polecamy