Amber Run na pierwszym koncercie w Polsce!

napisane przez Beata Prętnicka, 26 maja 2017
Fot. Materiały prasowe

Formacja Amber Run ma dość krótką historię działalności artystycznej, lecz intensywność w publikowaniu coraz to nowego materiału sprawiła, że przyjaciele z brytyjskiego Notthingham są znani zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych. Ich debiutancki album „5am”, wydany w 2015 roku, został określony przez Pitchfork jako „nowy powiew świeżości na gitarowej scenie muzycznej”. I trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Grupa grająca rock alternatywny z domieszką indie rocka i popu wciąż szukają swojego właściwego brzmienia.

W 2016 roku zaczęliśmy poznawać nowe oblicze formacji. Jak powiedziano w jednym z wywiadów, „5am” było zbiorem piosenek z czasów młodości. Od momentu podpisania kontraktu z RCA Records w 2013 roku panowie dojrzeli, a wraz z nimi zmieniło się nieco finalne brzmienie ich muzyki, co słychać na najnowszym krążku „For a moment I was lost”, promowany przez takie single jak „Stranger” czy „Fickle Game”.

Członkowie grupy podczas jesiennej trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album pojawią się także w Polsce. Będzie to pierwsza wizyta Amber Run w naszym kraju.

Portal Outrave objął patronat medialny nad tym koncertem.

Kiedy? 21 października 2017, godz. 21:00
Gdzie? Klub NIEBO, Warszawa
Bilety: 49 zł / 59 zł (20.10.) / 69 zł (w dniu koncertu)
Dostępne na: biletomat.pl, Goingapp.pl
Organizator: Follow The Step

komentarze

comments

Polecamy