Agnes Obel powróci do Polski w 2017 roku!

napisane przez Łukasz Jankowski, 16 grudnia 2016
Foto: Materiały Prasowe

Duńska wokalistka Agnes Obel pokonała dość długą drogę, by robić muzykę której brzmienie w pełni ją satysfakcjonuje. To uczucie ulega wzmocnieniu, gdy okazuje się, że twórczość artystki podoba się innym. W przypadku Dunki udało się to perfekcyjnie – jej najnowsze dzieło „Citizen Of Glass”, które ukazało się 21 października nakładem wytwórni Play It Again Sam, jest uznawanym jednym z najciekawszych wydawnictw mijającego właśnie roku.

Zaraz po ukazaniu się trzeciego studyjnego albumu, artystka wyruszyła w trasę po Europie, w ramach której 11 listopada odwiedziła gdański Stary Maneż. Dzień później zachwycała warszawskich fanów w klubie Stodoła.

Agnes Obel nie zwalnia tempa i niedawno ogłosiła wiosenną kontynuację promocji albumu „Citizen Of Glass”. Dziś jednak ta trasa została wzbogacona o trzy nowe daty. To doskonała wiadomość dla osób, które nie były w stanie być na ostatnich koncertach wokalistki – Agnes Obel przyjedzie do nas na dwa koncerty. 30 maja odwiedzi Salę Audytoryjną WCK we Wrocławiu, a dzień później przyjedzie do łódzkiego klubu Wytwórnia.

Bilety w sprzedaży na polskie koncerty ruszą 20 grudnia. Wtedy też poznamy ceny biletów, lecz ostatnio kształtowały się one na poziomie 129 – 159 PLN.

komentarze

comments

Polecamy