Artykuły

T-Mobile Electronic Beats na Tauron Nowa Muzyka 2017

napisane przez Daria Solich, 5 lipca 2017

T-Mobile Electronic Beats stał się nieodłącznym elementem percepcji świadomego polskiego słuchacza, a w tym momencie całkowicie nierozłącznym także z festiwalowymi szyldami. Idea Electronic Beats skupia wokół siebie telewizję, internet, prasę i muzyczne wydarzenia, stwarzając nam – słuchaczom – możliwość uczestnictwa w koncertach: w sposób zdalny za pomocą streamingów, a także wchodząc we współpracę z artystami (co możemy wykazać na ostatnim przykładzie Gorillaz) oraz łącząc siły z muzycznymi wydarzeniami. Najbliższe z nich już niebawem, bo początkiem lipca w Katowicach – tam odbędzie się Tauron Nowa Muzyka.

Tauron Nowa Muzyka z edycji na edycję rozrasta się i serwuje coraz to mocniej wyszukaną selekcję brzmień z pogranicza elektroniki, jazzu i hip-hopu. Już po raz czwarty, mający za sobą jedenaście edycji festiwal zagości w katowickiej Strefie Kultury, która powstała na zrewitalizowanych terenach KWK „Katowice“, a która zdaje się mieć wspólne DNA z Nową Muzyką. Całą inicjatywę wesprze także T-Mobile Electronic Beats, mający w zanadrzu po raz kolejny moc atrakcji dla festiwalowiczów. A wśród nich znajdują się:

  • Glamping

Dla tych z Was, którzy są znużeni godzinnymi kolejkami do pryszniców, szukania po omacku swoich rzeczy nocą w ciemnym namiocie oraz szukania gniazdek celem podładowania telefonu lub powerbanka, T-Mobile Electronic Beats wychodzą naprzeciw. Glamping oferuje namioty premium zasilane elektrycznie i wyposażone w pościel, czego na zwykłym campingu nie można sobie zagwarantować. Brzmi super? Sprawdźcie szczegóły, bowiem można wygrać wjazd na glamping wraz z festiwalowymi karnetami.

  • Moc festiwalowych gadżetów

Kto z Was nie lubi gadżetów, niech pierwszy podniesie rękę! Nieodłącznym urokiem rezydowania T-Mobile Electronic Beats na festiwalach są plecaczki od EB wyposażone w niezbędne minimum każdego festiwalowicza: podkładka do siedzenia, zatyczki do uszu, płyn do dezynfekcji rąk, latarka i wiele więcej. I tym razem na Tauron Nowa Muzyka możecie liczyć na plecaczek z takim wyposażeniem.

  • Strefa T-Mobile Electronic Beats

Nie udało Ci się dostać wejściówki na glamping, a bateria w telefonie przedstawia niebezpiecznie niski poziom? Na szczęście z pomocą przychodzi strefa T-Mobile, w której będzie można zarówno odpocząć, jak i zasilić energią swoje smartfony.

  • Wypożyczalnia rowerów

Jeśli będziecie potrzebowali szybko przemieścić się między dwoma lokalizacjami, to T-Mobile Electronic Beats również i na tym polu przygotowali udogodnienia. Na terenie festiwalu znajdować się będzie strefa z wypożyczalnią rowerów. Usługa płatna, jednak dla klientów T-Mobile – pierwsza godzina za darmo.

Jednak T-Mobile Electronic Beats na tym nie kończy swojego udziału w Tauron Nowa Muzyka. Na terenie festiwalu znajdziemy dziewięć scen-lokalizacji, na których zaprezentują się wykonawcy z całego świata. Jedną z nich mecenatem objęła ekipa z Electronic Beats.

W piątek inauguracyjny występ dla tej sceny da Brytyjczyk Max Cooper. Później wystąpi Clark, który przyjedzie na festiwal ze swoim najnowszym materiałem. W sobotę zaś szczególnie polecamy występ Christiana Löfflera & Mohny, których zeszłoroczny album zrobił na nas niemałe wrażenie oraz Gold Pandy, który budzi skojarzenia z twórczością Four Teta i DJ Shadowa, ale też odznacza się swoim unikalnym podejściem do skłaniania dźwięków.

T-Mobile Electronic Beat Stage na Tauron Nowa Muzyka:

7 lipca, piątek
Max Cooper
!!! (Chk Chk Chk)
Clark
Porter Ricks
Fur Coat

8 lipca, sobota
Christian Löffler & Mohna
Gold Panda
Hercules & Love Affair
Thomas Birnkmann
Kenny Larkin

komentarze

comments

Polecamy